Jsme manželé, kteří vždy chtěli spolu podnikat. Než jsme se dostali do bodu společného podnikání, procházeli jsme každý svou profesní cestou. 

Po všech nasbíraných zkušenostech a zjištění, v čem jsme úspěšní i co nás baví, jsme se rozhodli, že je správný čas vést naše projekty jako Team Petřek.

Klíčová slova, která nás vystihují, bohužel upadla do povědomí klišé, a tím ztratila opravdovou sílu.

Preciznost, důslednost, spolehlivost.

Každý náš projekt není jen – připravíme Vám online reklamu na míru, či vytvoříme Vám web na míru.

Naše projekty se vyznačují tím, že komunikace s každým klientem je na míru, časový harmonogram prací, pravidelné konzultace, tvorba, servis, návrhy, rady, předání. K tomu všemu přistupujeme jedinečně, jelikož víme, že každý podnikatel má nastaveno vše jinak, a my s tím takto pracujeme.

Těšíme se na každou spolupráci a daný projekt!

Team Petřek

Michal a Lenka Petřekovi

,,Jsem hlasem našeho podnikání."

Energický, komunikativní, pohotový a společenský. To vše ze mě dělá člověka, kterého uslyšíte, když je cokoliv potřeba sjednat či řešit. Mám na starosti výkonnostní marketing a sociální sítě. Též se s klienty setkávám na osobních schůzkách a pravidelně s nimi komunikuji na telefonické bázi.

,,Jsem textem našeho podnikání."

Precizní, spolehlivá, vytrvalá a kreativní. To vše ze mě dělá člověka, který si při tvorbě zakládá na perfekcionismu. Mám na starosti webdesign a grafiku. Právě proto se s klienty potkávám na online schůzkách, e-mailech či Whatsappu, abych se mohla plně věnovat tvorbě.